Úklid

Nabízíme úklid domácností (bytů a domů) na celém území města Prahy a okolí. Jelikož je naším cílem především spokojený zákazník, procházíme společně se zákazníkem nejprve prostory určené pro úklid a po prvním úklidu se osobně přesvědčujeme o kvalitě provedené práce.

Pravidelný úklid a žehlení

Na tento typ úklidu doporučujeme sjednání paní, u které nám pouze zaplatíte poplatek za zprostředkování a pak budete vyplácet odměnu přímo jí. Obvyklá odměna pro paní je 100 Kč na hodinu.

Pravidelný úklid a žehlení zahrnuje: vysávání a mytí podlah, utírání prachu, úklid sociálního zařízení, úklid kuchyňské linky, stlaní postelí (i případné převlékání), likvidaci odpadků, zalévání květin, žehlení.

Jednorázový úklid

Pokud chcete zajistit úklid jen občas – tedy nepravidelně či příležitostně, objednejte si jednorázový úklid.

Jednorázový úklid obsahuje kompletní úklid domácnosti: úklid do výšky 170 cm, setření prachu, vyčištění podlah, čištění kuchyňské linky, úklid koupelen a toalet, převléknutí ložního prádla, ometení pavučin, sundání, praní, žehlení a věšení záclon a závěsů, vytřídění a vynesení odpadků. Další úkony lze zahrnout podle vašich speciálních požadavků.

Generální úklid

Pokud potřebujete váš domov precizně vygruntovat před svátky, po rekonstrukci nebo malování, nabízíme vám generální úklid.

Generálním úklidem se míní: odmrazení a čištění lednice a mrazničky, úklid skříní, umytí oken a žaluzií, kompletní úklid kuchyňské linky (i zevnitř), kompletní úklid koupelen včetně obložení, mytí stěn a stropních svítidel, mytí dveří a klik, vyleštění a impregnace podlah, kompletní péče o záclony a závěsy, umytí  zahradního nábytku, kompletní úklid po řemeslnících. Další úkony lze zahrnout podle vašich speciálních požadavků.

 

Máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu u ČSOB Pojišťovny.